Предложение закончилось.
Смотри другие похожие предложения ›


Билеты на Inga Lunge & Improteater Impeerium в Urban Bar

28.00€
36.00€


  • Urban bar Tallinn
  • 2 человекa
  • Broneeri külastus enne saabumist

Условия

  • Предложение действует сразу после приобретения и до 13.12.2022
  • Предложение действует для двоих и включает в себя билеты на Inga Lunge & Improteater Impeerium - Koomiliste Sketšide Õhtu в Urban Bar, 13.12.2022 в 20:00 
    • Просим столик заранее забронировать (тел 58848575 или vihmavari@urbanbar.ee) упоминая слово "Chilli"
  • Внимание! Приобретенное предложение Chilli обмену и возврату не подлежит

Знакомство

INGA LUNGE laval koos Improteater IMPEERIUMiga!

Paneme INGA ootamatutesse olukordadesse: näha saab kohapeal sündivaid sketše, humoorikaid tegelasi, kaasahaaravaid stseene, lauluhitte jpm.

Inga Lunge on vabakutseline näitleja, laulja, kirjanik, koolitaja, kirglik kalanaine, motoentusiast ning raadiohääl ehk hunt kriimsilm. Ta lõpetas 2004. aastal Eesti Humanitaar-instituudi teatriõppe ja 2011. aastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunstikooli magistriõppe. Ta on eelkõige tuntud osatäitmisega Eesti vaadatuimas telesarjas "Pilvede all" . Avatud oleku ja hea huumorimeelega sobib Inga ideaalselt improkampa, et üheskoos publikule häid emotsioone pakkuda.

Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud. Improteatri truppi kuuluvad näitlejad Merilin Kirbits, Tarvo Krall, Maarika Mesipuu-Veebel, Mairi Tikerpalu, Erki Aule, Maarius Pärn, Rauno Kaibiainen, Kati Ong, muusikud Ragnar Toompuu ja Madis Kreevan ning valgusmeister Mario Saarik.

Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Soovime vallutada kõikide eestlaste südamed ja tekitada maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim!

Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendused on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu, midagi eelnevalt kokku leppimata – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid.

13.detsembril kell 20.00 URBAN BARIS laval INGA LUNGE, Erki Aule, Mairi Tikerpalu ja Ragnar Toompuu.

Improteater IMPEERIUM – kujutluse võim!

Продавец услуги

Inga Lunge & Improteater Impeerium - Koomiliste Sketšide Õhtu

Toimumiskoht ja aeg
13.12.2022, algus 20.00
Urban Bar
Roseni 9, Tallinn

www.urbanbar.ee

 

Смотреть ещё ›
Другие хорошие предложения из данной категории

Перейти в начало страницы